Chci jít kódit! (Login)

BLOG

Top místa, kde se naučit programovat.

V tomto článku pro tebe shrneme několik ověřených zdrojů.

Možná že už máš vyplněný test a zdá se ti, že hodnocení mohlo být i o něco lepší. Možná, že jsi s hodnocením v pohodě a hledáš, jak ostatní předběhnout ještě víc. A možná jen zabíjíš čas, zatím co na své hodnocení čekáš. V každém případě jsi tady správně.

Připravili jsme pro tebe stručný přehled zdrojů, kam my sami rádi chodíme pro nové informace. Klidně se nech inspirovat.

Pro ty, kteří rádi sedí doma u videa

Takových nás je v Levio kanceláři hodně, a proto jsme se dlouho domlouvali, které zdroje vybrat. S převahou však vyhrálo Udemy.
Udemy.com
Tohle je náš „go to“ web, když se učíme novou technologii, anebo si chceme rychle a pohodlně prohloubit znalosti. Nejraději máme kurzy od Maximiliana Schwarzmullera, nebo Jonase Schmedtmanna.
Link na Udemy

Pro ty, kteří si rádi posedí na kurzu

Ti, kteří studují IT na výšce, mají sezení v lavicích pravděpodobně víc než dost. Ale každý samouk by měl zpozornět, když se řekne Engeto Academy.  
Engeto Academy
Engeto je společnost, která se specializuje na rekvalifikační kurzy. Jejich cílem je ukázat lidem, že mají šanci dostat se do IT i přesto,že tento obor nestudovali na výšce. Nabízí skvělé kurzy na Python, Javu a mnoho jiného.
Link na Engeto

Pro vášnivé čtenáře článků

Je to rychlé a jednoduché. Mnoho z nás čte články na Medium.com, ale ty nejlepší z nich se často objevují i na jiném webu, který je speciálně soustředěný na vývoj.
Dev.to
Dev.to je komunita developerů, kteří si navzájem sdílejí návody a vychytávky z oblasti vývoje. Nalezneš tam základní „how to“ články i pokročilejší chuťovky. Doporučujeme kouknout se do sekce #beginners.
Link na Dev.to
Rozřazovák budeš moct znovuvyplnit za 3 měsíce. Využij ten čas na naše ověřené zdroje a vyšvihni se v žebříčku nahoru.
Máš dotazy? Chceš doplnit svůj oblíbený zdroj? Napiš nám do chatu.
Nemáš ještě profil na Levio?! Tak si pospěš, ostatní už sbírají body a posouvají se blíž k vysněné práci. Nenech se předběhnout! Zaregistruj se zdarma tady!
Napište nám
Legální záležitosti
All rights reserved